silnik elektryczny
trójfazowy
4W 900obr.
(nowy)

średnica wału: 38mm
średnica zamka kołnierza (kryzy): 230mm
rozruch: gwiazda-trójkąt – 400/690V
wielkość mechaniczna: 132
(możliwy montaż: B3, B34, B35, B14, B5)
waga: 46kg

wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 2 lata

silnik elektryczny 4kW 900obr. 3fazowy 132B5 MS

1450,00 

1 w magazynie

  • Znak "check" Błyskawiczna dostawa w 1-2 dni robocze
  • Znak "check" Możliwość płatności przy odbiorze (do maks. 575 kg)
  • Znak "check" Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności online
  • Apple Pay
Kategoria: Tag:

Silnik elektryczny trójfazowy 4 kW 900 obr. – niezawodny napęd o szerokim zastosowaniu

Oferowany silnik elektryczny trójfazowy o mocy 4 kW i prędkości obrotowej 900 obr./min to solidne rozwiązanie napędowe, które znajdzie szerokie zastosowanie w przemyśle i budownictwie. Jego konstrukcja została opracowana z myślą o niezawodności i długotrwałej eksploatacji w trudnych warunkach pracy.

Co decyduje o wysokiej jakości i niezawodności tego produktu? Przede wszystkim solidne wykonanie ze sprawdzonych materiałów oraz precyzyjne wykończenie wszystkich elementów. Ponadto zastosowanie wirnika klatkowego zapewnia wysoką sprawność i moment obrotowy.

Dlaczego warto wybrać ten silnik elektryczny? Po pierwsze, jego moc 4 kW pozwala na szerokie zastosowanie w napędzie maszyn i urządzeń. Po drugie, 900 obr./min to optymalna prędkość dla wielu zadań. Po trzecie, trójfazowe zasilanie gwarantuje płynną i stabilną pracę.

Wśród potencjalnych zastosowań tego napędu wymienić można między innymi: wentylatory przemysłowe, pompy, mieszadła, przenośniki, wciągarki, dźwigi i wiele innych. Jego zwarte wymiary ułatwiają montaż nawet w ograniczonej przestrzeni.

Produkt dostarczany jest w stanie gotowym do montażu i podłączenia. W razie potrzeby zapewniamy również usługę profesjonalnego montażu. Oferujemy atrakcyjną cenę i pełną, 2-letnią gwarancję.

Podsumowując, oferowany silnik elektryczny trójfazowy 4 kW 900 obr. to solidny, sprawdzony i niezawodny napęd o szerokim zastosowaniu w przemyśle i budownictwie. Jego zakup to inwestycja we wiarygodne rozwiązanie napędowe na długie lata.

Parametry techniczne

Waga 46 kg
Stan

Przedzial obrotow

Obroty

Moc

Przedzial mocy

Marka producent

Srednica walu

Srednica zamka kolnierza

Wielkosc mechaniczna

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.