silnik elektryczny
trójfazowy
3kW 1400obr.
(nowy)

średnica wału: 28mm
wielkość mechaniczna: 100
(możliwy montaż: B3, B34, B35, B14, B5)
waga: 26,5kg

wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 2 lata

silnik elektryczny 3kW 1400obr. 3fazowy 100B3 MS

699,00 

Brak w magazynie

  • Znak "check" Błyskawiczna dostawa w 1-2 dni robocze
  • Znak "check" Możliwość płatności przy odbiorze (do maks. 575 kg)
  • Znak "check" Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności online
  • Apple Pay
Kategoria: Tag:

silnik elektryczny trójfazowy 3kW 1400obr.

Oferujemy Państwu solidny i sprawdzony w praktyce silnik elektryczny trójfazowy o mocy 3 kW i częstotliwości obrotowej 1400 obr./min. Jednostka napędowa została wyprodukowana z najwyższą starannością przez renomowanego producenta, co gwarantuje jej wieloletnią, bezawaryjną pracę.

Silnik charakteryzuje się prostymi i czytelnymi parametrami technicznymi, dzięki którym znajdzie zastosowanie w szerokim wachlarzu zadań przemysłowych. Jego trójfazowa konstrukcja umożliwia płynną i doskonale wyrównaną pracę nawet pod obciążeniem, zapewniając stabilny moment obrotowy.

Montaż przedmiotowego silnika jest prosty i pozwala na jego szybkie uruchomienie. Silnik cechuje się ponadto małymi rozmiarami oraz masą zaledwie 26,5 kg, dzięki czemu swobodnie można go zainstalować w wielu urządzeniach.

Dostarczany w pełni sprawny produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Jesteśmy przekonani, że silnik elektryczny trójfazowy o parametrach 3 kW, 1400 obr./min. stanowi wydajne i ekonomiczne rozwiązanie do wielu zadań przemysłowych.

Zastosowanie silnika 3 kW 1400 obr./min.

Silnik o mocy 3 kW może znaleźć zastosowanie w szerokim spektrum urządzeń przemysłowych wiążących się z koniecznością wywierania średniej siły roboczej. Produkty tego typu napędzają m.in.: linie technologiczne, taśmociągi, wirówki odśrodkowe, mieszalniki, wentylatory oraz małe pompy.

Silnik trójfazowy o parametrach 3 kW, 1400 obr./min. doskonale nada się również do napędzania maszyn i urządzeń stosowanych w ogrodnictwie, transporcie lub małych zakładach produkcyjnych. Jego moc i gabaryty umożliwiają zainstalowanie tej jednostki napędowej w wielu maszynach budowlanych.

Oferujemy Państwu pełną gotowość do pracy tego sprawdzonego silnika. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji na temat jego zastosowania lub złożenia zamówienia.

Parametry techniczne

Waga 26,5 kg
Moc

Obroty

Marka producent

Srednica walu

Wielkosc mechaniczna

Przedzial mocy

Przedzial obrotow

Stan

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.