silnik elektryczny
trójfazowy
15kW 1460obr.
(nieużywany)

średnica wału: 42mm
rozruch: gwiazda-trójkąt – 380V∆
wielkość mechaniczna: 160
waga: 124kg

wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 12 miesięcy

silnik elektryczny 15kW 1460obr. 3fazowy B3

1722,00 

Brak w magazynie

  • Znak "check" Błyskawiczna dostawa w 1-2 dni robocze
  • Znak "check" Możliwość płatności przy odbiorze (do maks. 575 kg)
  • Znak "check" Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności online
  • Apple Pay
Kategoria: Tag:

Trójfazowy silnik elektryczny o mocy 15 kW i prędkości obrotowej 1460 obr/min – niezawodny napęd do zastosowań przemysłowych

Oferowany przez nas trójfazowy silnik elektryczny o mocy 15 kW i prędkości obrotowej 1460 obr/min to solidne rozwiązanie dla firm i użytkowników indywidualnych poszukujących wydajnego i niezawodnego napędu do urządzeń przemysłowych.

Dzięki zastosowanej mocy 15 kW produkt ten znajdzie szerokie spektrum zastosowań w przemyśle, m.in. jako napęd maszyn produkcyjnych, urządzeń transportujących czy wentylatorów przemysłowych. Prędkość obrotowa na poziomie 1460 obr/min gwarantuje płynną i efektywną pracę podłączonych maszyn. Trójfazowe zasilanie zapewnia stabilne działanie i wysoką niezawodność, a tym samym minimalizuje ryzyko przerw i przestojów w pracy.

Konstrukcja tego silnika elektrycznego oparta jest na wysokiej jakości materiałach, dzięki czemu jest on przystosowany do intensywnej, ciągłej eksploatacji w trudnych warunkach przemysłowych. Łatwy montaż i uruchomienie to dodatkowa zaleta, istotna zwłaszcza dla firm dążących do maksymalizacji efektywności produkcji.

W ofercie posiadamy również inne silniki elektryczne trójfazowe o zróżnicowanych parametrach. Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania optymalnego rozwiązania do potrzeb Państwa zakładu.

Parametry techniczne

Waga 124 kg
Stan

Przedzial obrotow

Obroty

Moc

Przedzial mocy

Marka producent

Srednica walu

Wielkosc mechaniczna

Rozruch

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.