silnik elektryczny
trójfazowy
IE2
15kW 1400obr.
(nowy)

średnica wału: 42mm
rozruch: gwiazda-trójkąt – 400/690V
wielkość mechaniczna: 160
(możliwość zamontowania kołnierza)
waga: 144kg

wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 2 lata

silnik elektryczny 15kW 1400obr. 3fazowy 160B3 IE2 MS

2275,00 

Brak w magazynie

  • Znak "check" Błyskawiczna dostawa w 1-2 dni robocze
  • Znak "check" Możliwość płatności przy odbiorze (do maks. 575 kg)
  • Znak "check" Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności online
  • Apple Pay
Kategoria: Tag:

Solidny silnik trójfazowy 15 kW 1400 obr./min MS-160B3 IE2

Silnik o parametrach 15 kW i 1400 obrotów na minutę to niezawodne rozwiązanie zarówno dla producentów, jak i odbiorców końcowych. Jednostka napędowa typu MS-160B3 IE2 produkcji marki IE2 charakteryzuje się wysoką efektywnością i długą żywotnością, co gwarantuje optymalne wykorzystanie energii elektrycznej.

Nasz silnik umożliwia pracę z szerokim zakresie obciążeń i prędkości dzięki zastosowaniu konstrukcji o dużej sprawności. Trójfazowa budowa zapewnia równomierny i płynny rozruch oraz pracę bez przeciążeń. Wirnik wykonany jest z blachy elektrotechnicznej o dodatkowo wzmocnionych uzwojeniach, co znacząco wydłuża okres użytkowania silnika. Ramy i łożyska posiadają powłokę antykorozcyjną, co zapobiega ich niszczeniu pod wpływem czynników zewnętrznych.

Silnik charakteryzuje się dużą mocą przy stosunkowo niewielkich gabarytach. Średnica wału wynosząca 42mm umożliwia proste dopasowanie do istniejących przekładni mechaniczych. Rozruch gwiazda-trójkąt i zasilanie 400/690 V AC gwarantują elastyczność podczas montażu. Silnik cechuje się niską masą własną 144kg, co ułatwia transport i instalację.

Nasz produkt przeznaczony jest do wykorzystania w szerokim spektrum zastosowań przemysłowych, takich jak: napędy wentylatorów i pomp, linie produkcyjne, przetwórstwo materiałów czy budownictwo. Oferujemy pełną obsługę posprzedażową, długoterminowe magazynowanie części zamiennych oraz gwarancję producenta na okres 2 lat, co zapewnia naszym Klientom maksymalny komfort użytkowania.

Zapraszamy do zakupu solidnego silnika trójfazowego o parametrach 15 kW 1400 obr./min typu MS-160B3. Gwarantuje on wieloletnią i niezawodną pracę w wymagających warunkach przemysłowych. Nasze doświadczenie i wiedza gwarantują, że zapewniamy Klientom produkt najwyższej jakości, co potwierdza także satysfakcja wieloletnich użytkowników.

Parametry techniczne

Waga 144 kg
Moc

Obroty

Srednica walu

Wielkosc mechaniczna

Rozruch

Przedzial mocy

Przedzial obrotow

Stan

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.