silnik elektryczny
trójfazowy
IE3
0,25kW 1400obr. BESEL
(nieużywany)wymiary kołnierza: 100x129mm
wielkość mechaniczna: 71
waga: 7,5kgwystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 12 miesięcy

silnik elektryczny 0,25kW 1400obr. 3fazowy BESEL IE3

299,00 

3 w magazynie

  • Znak "check" Błyskawiczna dostawa w 1-2 dni robocze
  • Znak "check" Możliwość płatności przy odbiorze (do maks. 575 kg)
  • Znak "check" Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności online
  • Apple Pay
Kategoria: Tag:

Trójfazowy silnik elektryczny IE3 o mocy 0,25 kW i 1400 obr./min marki BESEL

Ten trójfazowy silnik elektryczny klatkowy o mocy 0,25 kW i prędkości obrotowej 1400 obr./min to solidne rozwiązanie napędowe klasy sprawności IE3. Dzięki zastosowaniu uzwojeń miedzianych, odpowiednio dobranych łożysk i precyzyjnie wykonanego stojanu gwarantuje niezawodną pracę przy stosunkowo niewielkim zużyciu energii elektrycznej.

Silnik charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami z kołnierzem o średnicy 100 mm i wysokości 129 mm, co ułatwia montaż nawet w ograniczonej przestrzeni. Niewielka masa własna na poziomie 7,5 kg sprawia, że może być z powodzeniem stosowany w lekkich konstrukcjach. Odpowiednia moc znamionowa pozwala na zastosowanie go jako napędu pomp, wentylatorów, przenośników oraz wielu innych urządzeń i maszyn wymagających precyzyjnej regulacji prędkości obrotowej. Trójfazowe zasilanie gwarantuje płynny rozruch i brak pulsacji momentu obrotowego.

Przy zakupie tego silnika elektrycznego marki BESEL otrzymują Państwo 12-miesięczną gwarancję producenta. Cena podana na fakturze VAT obejmuje również przygotowanie do eksploatacji i testy funkcjonalne przed wysyłką, dzięki czemu otrzymują Państwo gotowy do pracy, niezawodny i energooszczędny silnik trójfazowy.

Parametry techniczne

Waga 7,5 kg
Przedzial mocy

Przedzial obrotow

Stan

Moc

Marka producent

Obroty

Wielkosc mechaniczna