skup silników elektrycznych

Skup silników elektrycznych – dobre ceny, płatność od ręki

Posiadasz zbędny, nieużywany lub zepsuty silnik i nie wiesz, co z nim zrobić? W naszym skupie możesz go sprzedać! Zapewniamy szybką i rzetelną wycenę, konkurencyjne stawki i płatność od ręki gotówką.

Skupujemy napędy elektryczne, a także przeznaczone do nich podzespoły i akcesoria wszelkiego rodzaju niezależnie od parametrów i stanu technicznego, w jakim się znajdują. Przyjmujemy również niesprawne i zużyte egzemplarze bez względu na moc, typ czy wielkość konstrukcji. Rozliczenie odbywa się od sztuki lub za każdy kilogram towaru.

Skupujemy wszystkie silniki elektryczne

Nasz skup używanych i zepsutych silników elektrycznych oferuje możliwość zdalnej wyceny – wystarczy zadzwonić w celu ustalenia szczegółów. Skupujemy także poprawnie działające napędy, które nie mają zastosowania, np. z powodu likwidacji działalności i wyprzedaży majątku

W zależności od stanu technicznego poddajemy je recyklingowi bądź utylizacji albo naprawiamy i przywracamy do pełnej sprawności. Jeżeli posiadasz zbędne czy zepsute używane silniki elektryczne na sprzedaż, zapraszamy do naszego skupu!