Silniki elektryczne pierścieniowe – sprzedaż
Silniki pierścieniowe zaliczają się do kategorii silników asynchronicznych wyposażonych w uzwojony wirnik, którego końce uzwojeń są wypuszczone na zewnątrz urządzenia za pośrednictwem szczotki i pierścieni ślizgowych. Właśnie obecności tych pierścieni silniki pierścieniowe zawdzięczają swoją nazwę.

Najważniejszą cechą silników pierścieniowych jest możliwość rozruchu poprzez ustawienie prędkości i momentu obrotowego. Z tego względu najczęściej wykorzystuje się je tam, gdzie przy małym prądzie rozruchowym jest potrzebny duży moment rozruchowym, np. w napędach młynów, maszynach wyciągowych czy w przypadku słabych parametrów sieci zasilającej.

Szeroki wybór silników pierścieniowych
Jeżeli interesuję Cię zakup wydajnego i sprawdzonego silnika pierścieniowego, znajdujesz się we właściwym miejscu. Oddajemy do Twojej dyspozycji bogatą ofertę silników pierścieniowych w przedziale mocy od 3 do 110 kW. Otrzymasz u nas zarówno małe egzemplarze do niewielkich urządzeń, jak i duże silniki do skomplikowanych i rozbudowanych systemów i aplikacji.

Poszukujesz nowego silnika pierścieniowego bez śladów użytkowania? A może wystarczy Ci używany model? Pomożemy Ci w obu przypadkach! Niezależnie od tego, czy wybierzesz nowy, czy używany egzemplarz, masz pewność, że będzie z powodzeniem służył przez wiele lat. Każdy silnik pierścieniowy dostępny w naszej ofercie został bowiem dokładnie sprawdzony. Serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu telefonicznego!
Silniki elektryczne pierścieniowe – galeria


[stm-calc id=”13286″][stm-calc id=”13286″]