Silniki elektryczne z hamulcem

  • Home
  • Silniki elektryczne z hamulcem

Silniki elektryczne z hamulcem - sprzedaż

Nasza oferta obejmuje starannie wyselekcjonowane silniki elektryczne z hamulcem o różnych parametrach. Wykorzystuje się je w maszynach, instalacjach i systemach, w których konieczne jest zatrzymanie napędu i uniemożliwienie mu automatycznego działania poprzez odcięcie napięcia.

Właściwości dostępnych w naszym asortymencie silników elektrycznych sprawiają, że używa się ich m.in. w prasach przemysłowych, maszynach włókienniczych czy robotach pakujących. Zapewniają bardzo dobrą dokładność pracy, a ich wzmocniona konstrukcja pozwala na bezpieczne przenoszenie naprężeń w trakcie uruchamiania i hamowania.

Silniki elektryczne z hamulcem - sprzedaż

Oferujemy bogaty wybór nowych i używanych silników elektrycznych z hamulcem w szerokim zakresie mocy. Proponujemy wersje trójfazowe zarówno łapowe, jak i kołnierzowe. Każdy egzemplarz dokładnie sprawdzamy przed sprzedażą, dzięki czemu możemy zagwarantować sprawność i bezawaryjność działania.

Sprzedaż jest możliwa w naszej siedzibie lub na wysyłkę – zapewniamy sprawny i bezpieczny transport. Zapraszamy do kontaktu i współpracy, jeśli chcesz zamówić silniki elektryczne z hamulcem!

Silniki elektryczne z hamulcem - galeria

87-152 Pigża, ul. Wojewódzka 2. stojan@silniki-elektryczne.com.pl 500 385 112