Silniki elektryczne

  • Home
  • Silniki elektryczne

Sprawdź, jakie rodzaje silników elektrycznych oferujemy

Trójfazowe

Jednofazowe

Dwubiegowe

Z hamulcem

Pierścieniowe

Skup silników

Silniki elektryczne różnego typu

Jeżeli poszukujesz silników elektrycznych – nowych lub używanych – prawdopodobnie mamy interesujący Cię egzemplarz. Kompletujemy asortyment od lat, dlatego możemy zaoferować bardzo różnorodne napędy. Nasza oferta obejmuje następujące rodzaje elektrycznych silników: jednofazowe, trójfazowe, dwubiegowe, z hamulcem i pierścieniowe. Dzięki temu możemy dostarczać napędy do dowolnych zastosowań i niezależnie od parametrów.

Specjalizujemy się w naprawie napędów i potrafimy przywracać je do pełnej sprawności, dlatego wszystkie oferowane używane silniki elektryczne nadają się bezpośrednio do pracy. Ich parametry są zgodne z rzeczywistością i pozwalają na długotrwałe, bezawaryjne działanie. Możesz się skontaktować lub przyjechać do naszej siedziby, nawet jeśli nie wiesz, jaki dokładnie napęd jest Ci potrzebny – zrobimy wszystko, żeby prawidłowo doradzić i znaleźć odpowiedni produkt.

Szeroki wybór silników elektrycznych

Posiadamy silniki elektryczne o niezwykle szerokim zakresie mocy, które napędzają urządzenia i maszyny, a także stanowią ważny element rozbudowanych instalacji oraz systemów. Zaopatrujemy zarówno małe firmy i osoby prywatne, jak i duże zakłady przemysłowe i predykcyjne. Nasza siedziba znajduje się w Pigży niedaleko Torunia, jednak obsługujemy również klientów z Bydgoszczy, Poznania, okolic oraz pozostałych miejscowości w całym kraju. Proponujemy sprzedaż na miejscu oraz na wysyłkę.

Doświadczony zespół specjalistów, którzy zajmują się silnikami elektrycznymi od 30 lat, w połączeniu z profesjonalnym wyposażeniem hali i niezwykle bogatym asortymentem czyni naszą ofertę wysoce konkurencyjną. Zachęcamy do kontaktu każdego, jeśli chcesz kupić nowy lub używany silnik elektryczny z zaufanego źródła!

Silniki elektryczne - galeria

87-152 Pigża, ul. Wojewódzka 2. stojan@silniki-elektryczne.com.pl 500 385 112