silnik elektryczny
trójfazowy
0,75kW 700obr.
(nowy)

średnica wału: 28mm
wielkość mechaniczna: 100
(możliwy montaż: B3, B34, B35, B14, B5)
waga: 18kg

wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 2 lata

silnik elektryczny 0,75kW 700obr. 3fazowy 100B3 MS

599,00  brutto

Brak w magazynie

  • Znak "check" Błyskawiczna dostawa w 1-2 dni robocze
  • Znak "check" Możliwość płatności przy odbiorze (do maks. 575 kg)
  • Znak "check" Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności online
  • Apple Pay
Kategoria: Tag:

Silnik elektryczny trójfazowy 0,75 kW 700 obr./min

Zaprezentowany model silnika elektrycznego charakteryzuje się wydajnością, niezawodnością i wszechstronnością zastosowań. Produkowany z najwyższą starannością, oferowany napęd został zaprojektowany do ciężkiej eksploatacji przy pracy ciągłej.

Silnik posiada moc na poziomie 0,75 kW przy 700 obrotach na minutę. Taka charakterystyka czyni go doskonałym wyborem do napędzania różnorodnych maszyn przemysłowych czy pojazdów, gdzie wymagana jest stateczna moc przy stosunkowo niskich obrotach. Trójfazowa budowa gwarantuje niezawodne, energooszczędne funkcjonowanie przez długie lata.

Solidna konstrukcja silnika zaprojektowana z myślą o wysokim obciążeniu roboczym pozwala na jego intensywne wykorzystanie w różnych branżach. Stały rozwój modelu realizowany jest pod kątem jeszcze większej trwałości i niezawodności. Dla Państwa jako odbiorców oznacza to gwarancję pełnej sprawności i gotowości do pracy napędu.

Nasz produkt polecamy wszędzie tam, gdzie wymagana jest stateczna, oszczędna i niezawodna moc. Oferowany silnik sprawdzi się doskonale m.in. w przemyśle, budownictwie czy rolnictwie. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie w maszynach pakujących, wentylatorach, pompach, dmuchawach. Potencjał zastosowań jest bardzo szeroki.

Zróżnicowane wymagania klientów są dla nas drogowskazem w ciągłym doskonaleniu. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu produkt najwyższej jakości. Oferujemy również kompleksową obsługę posprzedażową w postaci wsparcia technicznego lub szkoleń. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wszelkich informacji.

Parametry techniczne

Waga 24 kg
Moc (kW)

Obroty

Marka (producent)

Średnica wału

Wielkość mechaniczna

Przedział mocy

Przedział obrotów

Stan

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „silnik elektryczny 0,75kW 700obr. 3fazowy 100B3 MS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *