motoreduktor
trójfazowy
4kW 79obr.
(po remoncie, gotowy do pracy)

średnica wału: 55mm
waga: 153kg

wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
miesięczna GWARANCJA rozruchowa

motoreduktor / przekładnia 4kW 79obr.

4305,00  brutto

1 w magazynie

  • Znak "check" Błyskawiczna dostawa w 1-2 dni robocze
  • Znak "check" Możliwość płatności przy odbiorze (do maks. 575 kg)
  • Znak "check" Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności online
  • Apple Pay
Kategoria: Tag:

Motoreduktor / przekładnia 4kW 79obr. – esencja precyzyjnego działania

Zapewniamy profesjonalne rozwiązanie dla osób i firm szukających niezawodnych i efektywnych urządzeń – motoreduktor / przekładnia o mocy 4kW i prędkości obrotowej wynoszącej 79obr/min. Urządzenie to jest doskonałym wyborem dla różnego rodzaju zastosowań, od napędu maszyn przemysłowych do urządzeń mechanicznych.

Siła napędowa motoreduktora / przekładni wynosi 4kW, co umożliwia jego wszechstronne zastosowanie. Prędkość pracy wynosi 79 obrotów na minutę, co jest optymalnym wynikiem do wielu zastosowań przemysłowych. Gwarantuje on odpowiedni moment obrotowy, a jednocześnie minimalizuje ryzyko przegrzania czy awarii. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o redukowaniu prędkości obrotu, co skutkuje zwiększeniem momentu obrotowego.

Efektywność i trwałość w jednym urządzeniu

Konstrukcja motoreduktora / przekładni gwarantuje jego trwałość i przeznaczenie do długotrwałego, intensywnego użytku. Konstrukcja złożona z silnika elektrycznego i przekładni zębatej umożliwia efektywne przekazywanie mocy z silnika na elementy wykonawcze urządzeń. Można go łatwo zamontować i uruchomić, co sprawia, że stanowi idealne rozwiązanie dla firm pragnących zminimalizować przestoje.

Motoreduktor / przekładnia 4kW 79obr. ze względu na swoją konstrukcję i moc idealnie nadaje się do zastosowań, które wymagają niezawodnej jednostki napędowej. Możliwe obszary zastosowań to pompy, wentylatory, przekładnie, maszyny budowlane, maszyny pakujące i wiele innych. Dzięki swojej budowie i działaniu, motoreduktor przekształca energię elektryczną na mechaniczną, napędzając w ten sposób różnego rodzaju maszyny i urządzenia.

Promujemy jakość naszego motoreduktora / przekładni, dlatego udzielamy gwarancji na jego uruchomienie. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, przekonaj się sam o jakości naszych produktów. Motoreduktor / przekładnia 4kW 79obr. to niezawodne i sprawdzone rozwiązanie dla Twojej firmy. Dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie.

Parametry techniczne

Waga 153 kg
Moc (kW)

Obroty

Średnica wału/tulei

Marka (producent)

Przedział mocy

Przedział obrotów

Stan